Hellion Wiki

Z Hellion Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj


Witamy na oficjalnej Hellion logo.png Wiki!

Największe źródło informacji o Hellion informacje zawarte na 265 stronach (20 artykułach ), stworzone przez 28 użytkowników.


O Hellionie  •  Ekwipunek  •  Zasoby  •  Materiały  •  Statki  •  Stations


O Hellionie

Hellion jest połączeniem surwiwalu i kosmicznego symulatora - to połączenie gatunków dających gracza przeciwko śmiertelnemu środowisku a także innym graczom. Stań przeciwko całemu systemu słonecznemu, będziesz musiał przetrwać ekstremalne temperatury, promieniowanie oraz odnajdywać podstawowe zasoby takie jak powietrze,woda,paliwo i inne przedmioty aby przetrwać

Aby odkryć sekrety Hellionu gracze będą musieli odnaleźć statek i przedmioty poza granicami ich stanowisk. Aby to zrobić będą musieli znaleźć sposób do wydostania się i współpracy z innymi graczami, a przynajmniej współpracy, dopóki nie staną się oni bezużyteczni.


Hellion został wydany w systemie Early Access 24 lutego 2017 r. Niestety, od 1 kwietnia nie jest już dostępna na Steam i serwery pozostają aktywne wyłącznie dla graczy, którzy kupili grę wcześniej, lub dodali ją za darmo do swojego konta między 27 a 30 marca 2020 r.

Zero Gravity

Zero Gravity to niezależne studio developerjskie. Studjo zostało założone w 2015 r przez zespół składający się z profesjonalistów z branży gier i doświadczonych pasjonatów tworzących wyjątkowy projekt jakim jest Hellion.

Screeny z gry
Oficjalny trailer
Chcesz pomóc?
Jeśli chcesz pomóc w tworzeniu naszej wiki wystarczy, że napiszesz nazwę w polu poniżej i klikniesz „Utwórz artykuł” :)

Możesz również utworzyć nową stronę za pomocą pola wyszukiwarki. Wystarczy wpisać nową nazwe i wcisnąć "Enter" :)

HELP
Pierwsze kroki
Edytowanie stron
Tworzenie nowej strony
Pomoc...
JOINING IN
Rejestracja
Community / Jak pomóc